Mam na imię Łukasz, mam 30 lat.

Od 8 lat mieszkam w Warszawie, zdecydowałem się tutaj przeprowadzić ze Szkocji ze względu głównie przez tęsknotę za rodziną, przyjaciółmi i naszym pięknym krajem. Co prawda rodzice nie mieszkają w Warszawie, ale wybrałem to miasto przez perspektywy jakie oferuje, energię jaką emanuje i możliwościami realizowania moich potrzeb.

Jestem graczem od 6 roku życia, nie tylko gram w gry, ale też je tworzę. Do najbardziej znanych tytułów przy których pracowałem można zaliczyć Wiedźmina 3, wszystkie części Angry Birds, Forza Horizon 2 i wiele innych. Na lewym ramieniu mam jeszcze niekompletny rękaw stworzony z postaci z gier, oczywiście największy jest Mario prosto z NESa, który znajduje się na klatce piersiowej. Jesli chodzi o gry – nie ma dla mnie tajemnic, posiadam prawie wszystkie konsole, ale z racji braku takiej potrzeby raczej nie gram na PC. Mój komputer kupiłem jak się wprowadziłem do Wawy i nigdy nie trzeba było go naprawiać, hula aż miło ale gier to już raczej nowych nie odpalę 🙂 Ostatnia gra jaką miałem na kompie to AC 4: Black Flag oraz Dishonored, tak to gram w jakieś starsze lub emulatory.

A czemu muzyka? Uważam się za utalentowanego. Śpiewam (dużo, pod prysznicem i odkurzając to podstawa – zdarza się też w tramwaju jak się zasłucham :P), rapuję i pogrywam na kilku instrumentach. Komponuję, piszę teksty, pracuję nad scenariuszem, prowadzę dwa fanpejdże i mam swój portal internetowy. Czasem postatystuję w filmie lub teatrze. To takie moje różne zajęcia, którymi się zawalam żeby nie tracić czasu na głupoty. No dobrze, pytasz pewnie, jest coś dla ducha a co dla ciała? Otóż lubię aktywność, czy to tenis czy narty czy rower – zawsze bardzo chętnie. Póki co dla formy lajtownie siłownia 2 razy w tygodniu. Dużo rzeczy umiem a jeszcze więcej nie umiem, więc chętnie się uczę jak znajdę cierpliwego nauczyciela, a zwłaszcza do gotowania.